Apie mus

Mūsų restoranas tęsia savo istoriją. Priėmę ir susidoroję su nemenkais iššūkiais, mes vėl siekiame tapti unikaliais, išskirtiniais, patraukliais. Kuriame tai , kuo tikime! O tikime Jumis – mūsų svečiais. Jūsų kritika skatina mūs tobulėti, Jūsų pagiriamasis žodis įkvėpia ir suteikia pasitikėjimo. Todėl vengdami tuščiažodžiavimo ir standartinių klišių apie tai, kokie mes jaukūs, nepakartojami ir t.t., tiesiog įvardinsime tai, ką Jums siūlo mūsų restoranas:

•Mūsų vietovė – esame laimės kūdikiai, nes galime savo svečiams padovanoti bene patį įstabiausią Vilniaus vaizdą. Po atliktų rekonstrukcijų dabar mūsų terasoje miesto panorama galima grožėtis ištisus metus, ir nesvarbu: ar lyja lietus, ar sniegas sninga … Mūsų svečiai terasoje praleis malonias popietes ar ramius vakarus su karšto vyno taure, garuojančia arbata ar kvapnia kava.

•Mūsų meniu – tai koncentruotas, rafinuotai subalansuotas, subtiliai ir optimaliai išbaigtas išties gardžių patiekalų gidas, padėsiantis Jums išvengti nereikalingo ir bergždžio blaškymosi po patiekalų gausybę perkrautus meniu.

•Mūsų aplinka – sentimentali nuotaika, patogus, ramus poilsis minkštasuoliuose, gardūs valgiai, svaiginantis, kruopščiai parinktas vynas, židinio šilima leis Jums mėgautis namų jaukumą primenančia aplinka. Savito ir jaukaus interjero apsuptyje pajusite romią atvangą.

Jūs esate išskirtiniai svečiai ir mes tai žinome. Jūs tiesiog užsukite į mūsų restoraną pasimėgauti išskirtiniu vynu, gardžiais patiekalais, išskirtine aplinka, nostalgiška dvasia alsuojančiu Vilniumi….