Kaip sutaupyti pinigų renkantis vestuvinę suknelę
Ar žinote, kad nuotakos vestuvinei suknelei vidutiniškai išleidžia 10% suplanuoto vestuvių biudžeto? Tai tikrai nemažai, ypač jei vestuvių biudžetas ribotas. Šiame straipsnyje rasite keletą naudingų patarimų kaip sutaupyti pinigų renkantis vestuvinę suknelę.

Pirmas patarimas tai būtų vengti specializuotų vestuvinių suknelių salonų. Perkant šiuose salonuose, jūs mokate didelius pinigus ne tik už dizainerių kurtas sukneles. Suknelių salono išlaikymas taip pat reikalauja daug pinigų. Tai nereiškia, kad neverta visiškai eiti į tokius salonus. Iš tiesų tai turėtų būti pirma vieta kur jūs turėtumėte apsilankyti. Išbandykite daug vestuvinių suknelių, tik taip galėsite suprasti kokios suknelės jums labiau patinka, su kuriomis jūs jaučiatės patogiau. Kai jau žinosite kokios suknelės jūs norite, pradėkite ieškoti.

Galbūt turite pažystamų siuvėjų ar dizainerių, kur galėtumėte užsisakyti suknelę. Vietinėje siuvykloje galite užsakyti suknelę, kuri pilnai atitiks jūsų norus. Dažnai netgi pigiau nei specializuotuose vestuvių suknelių salonuose. Galėsite pasakyti tiksliai kokios suknelės norite, spalvos, formos, modelio. Atsineškite nuotraukų pavyzdžių, kad galėtumėte parodyti jas suknelės kūrėjui. Sulauksite patarimų, galėsite aptarti kaip geriau siūti jūsų suknelę.

Kitas variantas yra pirkti naudotą vestuvinę suknelę. Jūs nustebsite sužinoję, kiek „naudotos“ vestuvinės suknelės buvo dėvimos. Yra daugybė nuotakų, kurios jau nusiperka savo išsvajotą vestuvinę suknelę, bet jos niekada nedėvi. Taip gali nutikti jei vestuvės atšaukiamos ar pritrūksta pinigų kuriamai vestuvinei suknelei. Bet kuriuo atveju jų praradimas tai jūsų sėkmė. Kitu atveju vestuvinė suknelė tikriausiai niekada nebūtų panaudojama.

Dar viena puiki alternatyva – jūsų motinos vestuvinė suknelė. Tai ne tik puikus būdas įtraukti savo mamą į vestuves, bet tai taip pat  jums nieko nekainuos. Taigi nedvejokite ir būtinai pasikalbėkite apie tai su savo mama. Galbūt reikės šiek tiek persiūti suknelę ar labiau pritaikyti savo norimam stiliui, bet kuriuo atveju tai jums kainuos pigiau negu pirkti naują vestuvinę suknelę.

Taigi gerai viską apgalvokite ir jūs turėsite savo išsvajotą vestuvinę suknelę!