Ko reikia vykstant prie Jūros?

Lekiate link jūros ir nežinote nuo ko pradėti krautis daiktus. Neteisingai galvojate. Reikia pradėti galvoti į ką juos krauti. Apsvarstykite kokios rankinės, tašės ar lagamino reikės. Daiktus reikia sukrauti taip, kad patogu būtų ne tik juos nugabenti, bet ir vietoje jais naudotis ar pernešti. Prie Jūros gyvenimas verda itin aktyviai, tad tikrai nebus gerai jei teks iškart nuvažiavus ir ieškant įdegio kremo ar rankšluosčio išversti visas rankines, visus krepšius ir rankines. Tad į dugną reiktų dėti daiktus, kurių greičiausiai neprireiks, o kuo daiktas reikalingesnis tuo jis turi būti aukščiau. Į didelius krepšius reikia dėti daiktus kurių arba neprireiks arba prireiks neiškart – pavyzdžiui antras drabužių komplektas.

Rankinės viduje turi būti tai ko gali prireikti vykstant prie jūros ar būnant mieste. Tai turi būti svarbios smulkmenos. Rankine – vieta kurioje turi būti raktai, dalis pinigų, higienos reikmenys, mobilusis telefonas ir jo įkroviklis, vaistai, buteliukas vandens, įdegis nuo kremo. Merginos nepamirš į rankines įsidėti ir kosmetikos rinkinio. Jokiu būdu negalima rankinėje laikyti visų savo pinigų. Vagys rankines vagia, o ypač jei paliksite jas neprižiūrimas paplūdimyje. Dėl to rankines reikia ypatingai saugoti.

Policijos tyrėjai, dažnai peržiūri daiktus parduodamus internetu. Pavyzdžiui dėvėtas rankines internetu parduodantys asmenys gali sulaukti policijos patikrinimo ir būti paprašyti paaiškinti iš kur gavo rankinę. Jei seniarankinesu vagys pavogę rankines tiesiog išmesdavo susirinkę vertingą turinį tai dabar bando parduoti ir pačią rankinę. Tai geria, nes tai padeda surasti vagį ir atveria galimybę viso nusikaltimo išaiškinimui.

Kadangi vasarą keliaujate daug tai gali prireikti labai talpios rankinės arba kelių, skirtingų dydžių rankinių. Didesnė – keliaujant į žygį ar į pajūrį, mažesnė – į kavinę ar restoraną. Žinoma, planuojant nereikia persistengti. Jei tiesiog prisikrausite pilną rankinę nereikalingų daiktų tai bus sunku ją nešiotis bei kažką rasti. Kad ir tų pačių vaistų reikia pasiimti minimaliai. Juk vaistinių yra daug kur. Reikia rankinėje turėti tik būtinus vaistus kurių gali staiga prireikti.  rankines-1Atostogos tai toks laikas kai reikia atsipūsti, neapsikrauti rūpesčiais. Tad ir rankinės turinį peržvelkite kritiškai ir išmeskite lauk tai kas jos viduje neturėtų būti.